tel

(044) 275-55-65
(067) 767-27-47

(04597) 484-38
(067) 423-77-54

social1 social2 social3social5social4

Податкові спори. Податковий адвокат

нашi ПОСЛУГИ

для юридичних осiб

для фiзичних осiб

податкові спориПодаткові спори

Дії податкових органів відносно податків при проведенні ними податкових перевірок не завжди відповідають вимогам закону. Акти податкових перевірок і рішення податкового органу про притягнення платника податків до податкової відповідальності, рішення вищестоящих податкових органів щодо скарг платників податків часто не відповідають вимогам законності і обґрунтованості. При проведенні податкових перевірок і розгляду справ про податкові правопорушення податковими органами часом допускаються процесуальні порушення, тягнуть істотне порушення прав платників податків.

Запорукою успішного вирішення податкових спорів у суді є системний аналіз адвокатом всіх документів по справі, оцінка перспектив розгляду справи в суді, рішення питання про доцільність застосування процедури адміністративного оскарження, аналіз судової практики по справі, підготовка позовної заяви з підбором тих норм законодавства, які допоможуть суду прийняти рішення на користь платника податків. Немаловажне значення має кваліфікація і досвід адвоката.

Спори з податковою

Податкові спори пов ’ язані із застосуванням санкцій у зв’язку з порушенням податкового законодавства, донарахування податкових зобов’язань, незаконністю проведення податкових перевірок, відшкодуванням надміру сплачених сум податків.

Податковий адвокат.

Адвокати по податковим спорам надають повний комплекс юридичних послуг з питань оподаткування. Розробка схеми податкового планування, як поточної діяльності клієнта, так і при підготовці різних угод.
Податковий адвокат надастю юридичну консультацію з питань податкового законодавства, включаючи податкові роз’яснення та судову практику.

Послуги юриста з податкового права:
правовий аудит
аналіз рішення податкового органу
оскарження рішень ДПІ у вищестоящий податковий орган
оскарження рішення в суді
супровід виконавчого провадження
повернення податків
повернення зайво/помилково сплачених податків і т.п.
банкрутство за ініціативою податкових органів;
податкова застава і допомогу нашим адвокатом при примусової реалізації активів платника податків

Податковий адвокат допоможе в питаннях оптимізації податків, також, буде представляти інтереси Вашого бізнесу в спорах з податковою. Податкові спори — це спори з податковою інспекцією щодо сум сплачених податків та ін. Спори з податкової можна вирішити на свою користь тільки з участю податкового адвоката, який чітко знає всі повноваження податкової служби, знає часто змінюється податкове законодавство і має великий досвід роботи з врегулювання спорів з податковою.

Законодавство з оподаткування дуже динамічно і платникам податків дуже складно встежити за всіма змінами, в результаті чого допускаються помилки і виникають податкові спори.
З метою попередження виникнення податкових спорів ми проконсультуємо з питань застосування податкового законодавства і надамо допомогу при підготовці до податкової перевірки і в ході її проведення.

Читайте статтю: Договір не первинний документ.


 

Послуги адвоката по податковим справам в Києві. 

Для отримання юридичних послуг адвоката в м. Києві звертайтесь за телефонами: (044) 275-55-65, (067) 767-27-47 або за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 23 а. Карта проїзду.

Послуги податкового адвоката в Київській області. Адвокат в Бучі. Адвокат в Ірпені.

Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородядка звертайтесь за телефонами: (04597) 48-4-38, (067) 423-77-54 або за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 8. Карта проїзду.

Послуги адвоката з податкових спорів у Львові.

Для отримання юридичної консультації у юриста у Львові звертайтесь за телефонами: (067) 423-77-54, (050) 105-43-44 або за адресою: м. Львів, вул. Цехова, 11 а.

php ile pdo kullanımı

Copyright © 2013 Lysenko