офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Солом'янська, 23 а

тел.:(044) 275-55-65 тел.:(067) 767-27-47

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Шолом - Алейхема, 16

тел.:(04597) 48-4-38 тел.:(067) 423-77-54

Київський офіс

(044) 275-55-65

(067) 767-27-47

м. Київ, вул. Солом'янська, 23 а

Львівський офіс

(099) 17-33-116

(067) 767-27-47

м. Львів, вул. Шолом - Алейхема, 16

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

Митні спори. Митний адвокат

Керуючий партнер адвокат Ярослав Лисенко є головою Комітету з митного права Асоціації адвокатів України, вирішення митних спорів є однією з його спеціалізацій, він має досвід ведення судових справ з митницею та вміння вигравати митні спори.

Порушення митних правил є адміністративним правопорушенням і визначається як протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений Митним кодексом та іншими актами порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред’явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів законодавством, і за які передбачена адміністративна відповідальність (ст. 458 Митного кодексу).

Відповідальність за порушення митних правил може бути у вигляді:
 попередження
 штрафу
 конфіскації товарів, транспортних засобів та грошей.

Одним з таких порушень є порушення порядку проходження митного контролю, а саме проходження «зеленого коридору» без декларування перевищеної норми переміщення через кордон, тобто коштів більше за 10 000 тис. Дол.
Таке порушення тягне накладення на особу штрафу у розмірі 1700 грн. з конфіскацією грошей.

Недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через кордон тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 % вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією товарів.

Відповідальність за таки порушення є не співмірною з діями порушника. Адже особа не завдала державі збитків, вона лише не задекларувала товар або кошти.
Митні органи в таких справам діють формально, виконуючи «державне замовлення» отримати в казну держави конфісковані кошти. При цьому, порушують права таких громадян на представлення їх інтересів адвокатом, присутність понятих при вилученні коштів та свідків при складанні протоколів.

Як показує судова практика таких спорів багато, і суди також формально ставляться до розгляду таких справ. Тому в суді необхідно звернути увагу на докази, які спростують Ваші порушення, доведуть неправомірні дії митних органів, встановлять виняткові обставини.

Тому якщо Ви бажаєте виграти справу в суді не намагайтесь вирішити її самотужки – своєчасно зверніться до кваліфікованого адвоката – спеціаліста в митних справах.

Наші адвокати спеціалізуються на вирішенні митних спорів, захисту інтересів громадян та юридичних осіб в суді, оскарження дій митних органів. Мають багатий досвід виграних справ у спорах з митницею.

Наше адвокатське об’єднання професійно допоможе вирішити Ваш спір з митними органами щодо:
 недекларування товарів, грошей понад нормою
 повернення конфіскованого товару, грошей
 повернення митних платежів
 оскарження постанов про адміністративну відповідальність

Керуючий партнер адвокат Ярослав Лисенко є головою Комітету з митного права Асоціації адвокатів України, вирішення митних спорів є однією з його спеціалізацій, він має досвід ведення судових справ з митницею та вміння вигравати митні спори.

Наші адвокати нададуть Вам кваліфіковану усну або письмову консультацію з митних спорів. Детально проаналізують Вашу ситуацію, вивчать документи, оцінять дії митних органів при складанні протоколу, знайдуть оптимальний варіант вирішення справи на Вашу користь.
Зберуть та представлять докази в суді, спростують доводи митних органів, захистять Ваші права та інтереси в суді першої та апеляційної інстанції.

ПОТРІБЕН МИТНИЙ АДВОКАТ

звертайтесь за тел. (067) 767 27 47


Також читайте на сайті:

Про нашу компанію.

Кваліфікація наших адвокатів та юристів.

Відгуки наших партнерів та клієнтів.

Повний перелік юридичних послуг.

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика