офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Солом'янська, 23 а

тел.:(044) 275-55-65 тел.:(067) 767-27-47

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Шолом - Алейхема, 16

тел.:(04597) 48-4-38 тел.:(067) 423-77-54

Київський офіс

(044) 275-55-65

(067) 767-27-47

м. Київ, вул. Солом'янська, 23 а

Львівський офіс

(099) 17-33-116

(067) 767-27-47

м. Львів, вул. Шолом - Алейхема, 16

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

про компанiю

s01

Адвокатське об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко» - це бізнес-проект адвокатів Ярослава Лисенко та Ганни Лисенко, партнерів по життю та бізнесу.

Свою компанію ми створили для обслуговування потреб малого і середнього бізнесу.

Такий напрямок юридичної практики нами був вибраний не даремно, адже до роботи на себе ми тривалий час працювали штатними юристами в бізнесі і знаємо його проблеми зсередини. А малий і середній бізнес - це основа правильної економіки і рушійна сила позитивних перетворень в суспільстві.

В роботі ми сповідуємо філософію спеціалізованості, адже універсальне - ворог спеціального. Але коло проблем бізнесу об'ємне і в кожній знайомій ситуації виникають нові, а від того ще цікавіші питання. І з кожним новим завданням наш досвід зростає, наші знання поглиблюються, наші навички стають ще більш витонченими.

Ми постійно прагнемо більшого.

Загалом зміст нашої роботи можна висловити в одній простій метафорі: ми не продаємо Вам повітря, ми відчиняємо Вам вікно!

 


 

РЕГІОНАЛЬНІ ОФІСИ

Головний офіс адвокатського об'єднання  "Адвокатська сім'я Лисенко" знаходиться в Києві.

Крім того, компанія має дві філії - у Київській області ОФІС в м. Буча та Західній Україні ОФІС в м. Львів

ОФІС в м. Львів
.

 


 

 

ЗАСНОВНИКИ ТА ПАРТНЕРИ 

 

Керуючий партнер, адвокат Ярослав Лисенко є магістром права, членом Асоціації Адвокатів України, Головою Комітету митного права ААУ.

Має 12 річний практичний досвід вирішення майнових, господарських, корпоративних, податкових, земельних, договірних, кримінальних спорів, спорів з інтелектуальної власності та авторського права.

Особливою спеціалізацією Ярослава є юридичний супровід діяльності бізнесу.

 

Партнер, адвокат Ганна Лисенко є магістром права, членом Асоціації Адвокатів України, Заступником Голови Секції майнових та немайнових спорів Комітету сімейного права ААУ.

Має 12 річний практичний досвід ведення судових справ по господарським, майновим, спадковим, сімейним спорам. Банківські та трудові справи є профільною спеціалізацією. 

 

 


 

 НАША ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 

logo (2) Національна асоціація адвокатів України – всеукраїнська недержавна некомерційна неприбуткова професійна організація, яка об'єднує всіх адвокатів України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, створена на засадах професійної належності.

logo (3)

 

Рада адвокатів міста Києва – професійна організація, створення як регіональна форма адвокатського самоврядування в м. Києві, до функцій якої входить захист, представлення та надання правової допомоги на професійній основі.

 

 

AAU_logo_mini

 

Асоціація адвокатів України (ААУ) – це всеукраїнська громадська організація, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні.

 

Комітет митного права ААУ - комітет, який входить до складу ВГО "Асоціація адвокатів України". Діяльність Комітету направлена на забезпечення єдності правозастосування митного законодавства, виявлення колізій в митному законодавстві і донесення інформації про це до законодавця, підвищення якості судового захисту, а також захисту в процесі адміністративного оскарження.

Комітет сімейного права та майнових спорів ААУ – комітет, який входить до складу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», членами якого є професійні відомі юристи та адвокати. Метою комітету є підвищення якості правового захисту учасників процесу, удосконалення українського законодавства у сфері регулювання сімейних відносин, приведення його у відповідність до міжнародних стандартів.

апу

 

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована з метою об'єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

 

 


 

 Кваліфікації наших адвокатів та юристів

 

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика