tel

(044) 275-55-65
(067) 767-27-47

(04597) 484-38
(067) 423-77-54

social1 social2 social3social5social4

про компанiю

Адвокатське об’єднання "Адвокатська сім'я Лисенко" є однією з провідних компаній України, яка спеціалізується на наданні якісних та професійних юридичних послуг як фізичним особам, так і малому та середньому бізнесу.

s01

Адвокатське об’єднання надає повний комплекс юридичних послуг, в тому числі здійснює комплексне юридичне обслуговування бізнесу. Адвокати нашого адвокатського об'єднання мають значний досвід практичної юридичної діяльності, в тому числі ведення справ у судах. В своїй роботі ми враховуємо стандарти ведення юридичного бізнесу європейських та американських юридичних фірм.

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось  на  захисті права власності, тобто все що стосується набуття, відчуження, оспорювання, невизнання, поділу, розділу, виділу і т.п. права власності на будь-яке майно в будь-яких правовідносинах, включаючи і захист права на інтелектуальну власність.

Також здійснюємо супровід діяльності малого і середнього бізнесу в усіх аспектах господарської діяльності. Супроводжуємо бізнес в сферах банківського, медичного в т.ч. санаторно-курортного, договірного, трудового, податкового, конкурентного права. Ми знаємо як все працює і яким повинен бути механізм, щоб його робота була ефективною.


Малий та середній бізнес – це наш профіль!


РЕГІОНАЛЬНІ ОФІСИ

Ми працюємо не лише в Київському регіоні, а й по всій Україні.

Головний офіс адвокатського об'єднання  "Адвокатська сім'я Лисенко" знаходиться в Києві.

Крім того, компанія має дві філії - у Київській області та Західній Україні, що дозволяє нам надавати юридичні консультації та підтримку своїм клієнтам по всій території України.


Для зручності Клієнтів маємо Офіс в м. Київ   Офіс  в м. Буча  Офіс в м. Львів.


НАШ СЛОГАН

Професіоналізм, підкріплений вічними цінностями

НАШІ ЦІННОСТІ

Професіоналізм
⇒відповідність найвищим стандартам;

⇒виконання роботи на найвищому професійному рівні;

⇒висока кваліфікація наших співробітників - результат щоденного вдосконалення та зростання

⇒дотримання правил адвокатської етики

Відкритість
⇒прозорі та зрозумілі відносини між нами та клієнтом

Відповідальність
⇒орієнтованість на результат;

⇒сувора конфіденційність;

⇒прозорість співпраці.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

⇒індивідуальний підхід до побажань кожного клієнта

⇒оперативність вирішення юридичних завдань будь-якої складності

⇒прорахування можливих ризиків та варіантів розвитку проекту

⇒орієнтованість на результат


Ми не боїмося брати відповідальність і швидко приймаємо рішення. І правила адвокатської етики для нас - не пустий звук.

Саме тому ми вважаємо своїм обов’язком добросовісно та уважно вирішувати не лише складні справи, а і прості питання. Адже для клієнта його проблема є найважливішою. В роботі ми полюбляємо справи, для вирішення яких потрібно розробляти багатоходові комбінації та стратегії.

Наші адвокати та юристи дотримуються політики конфіденційності за будь-яких умов.

Ми використовуємо гнучку систему оплати послуг, враховуємо можливості та побажання кожного Клієнта та конкретного проекту.


 

ЗАСНОВНИКИ ТА ПАРТНЕРИ АДВОКАТСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ

600_3494

Керуючий партнер, адвокат Ярослав Лисенко є магістр права, член Асоціації Адвокатів України, член Асоціації правників України.

Має 12 річний практичний досвід вирішення майнових, господарських, корпоративних, фінансових, податкових, земельних, договірних, кримінальних спорів, спорів з інтелектуальної власності та авторського права.

Особливою спеціалізацією Ярослава є юридичний супровід діяльності бізнесу.

 

А

Партнер, адвокат Ганна Лисенко є магістр права, адвокат-практик з 12 річним досвідом, член Асоціації Адвокатів України, член Асоціації правників України, є членом Ради Комітету Сімейного права та майнових спорів ААУ.

Має практичний досвід ведення судових справ по майновим, сімейним, спадковим, трудовим, банківським спорам. Сімейні та майнові справи є профільною спеціалізацією. 

 

 

НАША КОМАНДА 

 

юрист адвокатской семьи лысенко

 

Помічник адвоката Ірина Кочерга, спеціаліст права, спеціалізацією є адміністративні та цивільні спори, спори у сфері митних відносин, спори з органами влади.

 

 

Керівник Львівського офісу, провідний юрист Ірина Брегей, магістр права, юрист з 15-річним досвідом, спеціалізацією є фінансове, банківське, господарське право.

 

НАША ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 

logo (2) Національна асоціація адвокатів України – всеукраїнська недержавна некомерційна неприбуткова професійна організація, яка об'єднує всіх адвокатів України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, створена на засадах професійної належності.

logo (3)

 

Рада адвокатів міста Києва – професійна організація, створення як регіональна форма адвокатського самоврядування в м. Києві, до функцій якої входить захист, представлення та надання правової допомоги на професійній основі.

 

 

AAU_logo_mini

 

Асоціація адвокатів України (ААУ) – це всеукраїнська громадська організація, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні.

 

Комітет сімейного права та майнових спорів ААУ – комітет, який входить до складу Всеукраїнської громадської організації «Асоціації адвокатів України», членами якого є професійні відомі юристи та адвокати. Метою комітету є підвищення якості правового захисту учасників процесу, удосконалення українського законодавства у сфері регулювання сімейних відносин, приведення його у відповідність до міжнародних стандартів.

апу

 

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована з метою об'єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

 


 

 Кваліфікації наших адвокатів та юристів

 

Повернутися на головну сторінку
php ile pdo kullanımı

Copyright © 2013 Lysenko