офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Солом'янська, 23 а

тел.:(044) 275-55-65 тел.:(067) 767-27-47

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Шолом - Алейхема, 16

тел.:(04597) 48-4-38 тел.:(067) 423-77-54

Київський офіс

(044) 275-55-65

(067) 767-27-47

м. Київ, вул. Солом'янська, 23 а

Львівський офіс

(099) 17-33-116

(067) 767-27-47

м. Львів, вул. Шолом - Алейхема, 16

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

про компанiю

Адвокатське об’єднання "Адвокатська сім'я Лисенко" є однією з провідних компаній України, яка спеціалізується на наданні якісних та професійних юридичних послуг як фізичним особам, так і малому та середньому бізнесу.

s01

Адвокатське об’єднання надає повний комплекс юридичних послуг, в тому числі здійснює комплексне юридичне обслуговування бізнесу. Адвокати нашого адвокатського об'єднання мають значний досвід практичної юридичної діяльності, в тому числі ведення справ у судах. В своїй роботі ми враховуємо стандарти ведення юридичного бізнесу європейських та американських юридичних фірм.

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось  на  захисті права власності, тобто все що стосується набуття, відчуження, оспорювання, невизнання, поділу, розділу, виділу і т.п. права власності на будь-яке майно в будь-яких правовідносинах, включаючи і захист права на інтелектуальну власність.

Також здійснюємо супровід діяльності малого і середнього бізнесу в усіх аспектах господарської діяльності. Супроводжуємо бізнес в сферах банківського, медичного в т.ч. санаторно-курортного, договірного, трудового, податкового, конкурентного права. Ми знаємо як все працює і яким повинен бути механізм, щоб його робота була ефективною.


Бізнес – це наш профіль!


РЕГІОНАЛЬНІ ОФІСИ

Ми працюємо не лише в Київському регіоні, а й по всій Україні.

Головний офіс адвокатського об'єднання  "Адвокатська сім'я Лисенко" знаходиться в Києві.

Крім того, компанія має дві філії - у Київській області та Західній Україні, що дозволяє нам надавати юридичні консультації та підтримку своїм клієнтам по всій території України.


Для зручності Клієнтів маємо Офіс в м. Київ   Офіс  в м. Буча  Офіс в м. Львів.


НАШ СЛОГАН

Професіоналізм, підкріплений вічними цінностями

НАШІ ЦІННОСТІ

⇒ Професіоналізм

⇒ Відкритість

⇒ Відповідальність

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

⇒індивідуальний підхід до побажань кожного клієнта

⇒оперативність вирішення юридичних завдань будь-якої складності

⇒прорахування можливих ризиків та варіантів розвитку проекту

⇒орієнтованість на результат


 

ЗАСНОВНИКИ ТА ПАРТНЕРИ АДВОКАТСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Керуючий партнер, адвокат Ярослав Лисенко є магістр права, член Асоціації Адвокатів України, член Асоціації правників України.

Має 12 річний практичний досвід вирішення майнових, господарських, корпоративних, фінансових, податкових, земельних, договірних, кримінальних спорів, спорів з інтелектуальної власності та авторського права.

Особливою спеціалізацією Ярослава є юридичний супровід діяльності бізнесу.

 

Партнер, адвокат Ганна Лисенко є магістр права, адвокат-практик з 12 річним досвідом, член Асоціації Адвокатів України, член Асоціації правників України, є членом Ради Комітету Сімейного права та майнових спорів ААУ.

Має практичний досвід ведення судових справ по майновим, сімейним, спадковим, трудовим, банківським спорам. Сімейні та майнові справи є профільною спеціалізацією. 

 

 НАША ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 

logo (2) Національна асоціація адвокатів України – всеукраїнська недержавна некомерційна неприбуткова професійна організація, яка об'єднує всіх адвокатів України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, створена на засадах професійної належності.

logo (3)

 

Рада адвокатів міста Києва – професійна організація, створення як регіональна форма адвокатського самоврядування в м. Києві, до функцій якої входить захист, представлення та надання правової допомоги на професійній основі.

 

 

AAU_logo_mini

 

Асоціація адвокатів України (ААУ) – це всеукраїнська громадська організація, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні.

 

Комітет митного права ААУ - комітет, який входить до складу ВГО "Асоціація адвокатів України". Діяльність Комітету направлена на забезпечення єдності правозастосування митного законодавства, виявлення колізій в митному законодавстві і донесення інформації про це до законодавця, підвищення якості судового захисту, а також захисту в процесі адміністративного оскарження.

Комітет сімейного права та майнових спорів ААУ – комітет, який входить до складу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», членами якого є професійні відомі юристи та адвокати. Метою комітету є підвищення якості правового захисту учасників процесу, удосконалення українського законодавства у сфері регулювання сімейних відносин, приведення його у відповідність до міжнародних стандартів.

апу

 

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована з метою об'єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

 


 

 Кваліфікації наших адвокатів та юристів

 

Повернутися на головну сторінку

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика