офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(050) 105-43-44

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(099) 17-33-116

Київський офіс

(067) 767-27-47

(050) 105-43-44

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

Львівський офіс

(067) 767-27-47

(099) 17-33-116

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

Податкові спори. Податковий адвокат

Податкові спори

Дії податкових органів відносно податків при проведенні ними податкових перевірок не завжди відповідають вимогам закону. Акти податкових перевірок і рішення податкового органу про притягнення платника податків до податкової відповідальності, рішення вищестоящих податкових органів щодо скарг платників податків часто не відповідають вимогам законності і обґрунтованості. При проведенні податкових перевірок і розгляду справ про податкові правопорушення податковими органами часом допускаються процесуальні порушення, тягнуть істотне порушення прав платників податків.

Запорукою успішного вирішення податкових спорів у суді є системний аналіз адвокатом всіх документів по справі, оцінка перспектив розгляду справи в суді, рішення питання про доцільність застосування процедури адміністративного оскарження, аналіз судової практики по справі, підготовка позовної заяви з підбором тих норм законодавства, які допоможуть суду прийняти рішення на користь платника податків. Немаловажне значення має кваліфікація і досвід адвоката.

Спори з податковою

Податкові спори пов ’ язані із застосуванням санкцій у зв’язку з порушенням податкового законодавства, донарахування податкових зобов’язань, незаконністю проведення податкових перевірок, відшкодуванням надміру сплачених сум податків.

Податковий адвокат.

Адвокати по податковим спорам надають повний комплекс юридичних послуг з питань оподаткування. Розробка схеми податкового планування, як поточної діяльності клієнта, так і при підготовці різних угод.
Податковий адвокат надастю юридичну консультацію з питань податкового законодавства, включаючи податкові роз’яснення та судову практику.

Послуги юриста з податкового права:
— правовий аудит
— аналіз рішення податкового органу
— оскарження рішень ДПІ у вищестоящий податковий орган
— оскарження рішення в суді
— супровід виконавчого провадження
— повернення податків
— повернення зайво/помилково сплачених податків і т.п.
— банкрутство за ініціативою податкових органів;
— податкова застава і допомогу нашим адвокатом при примусової реалізації активів платника податків

Податковий адвокат допоможе в питаннях оптимізації податків, також, буде представляти інтереси Вашого бізнесу в спорах з податковою. Податкові спори — це спори з податковою інспекцією щодо сум сплачених податків та ін. Спори з податкової можна вирішити на свою користь тільки з участю податкового адвоката, який чітко знає всі повноваження податкової служби, знає часто змінюється податкове законодавство і має великий досвід роботи з врегулювання спорів з податковою.

Законодавство з оподаткування дуже динамічно і платникам податків дуже складно встежити за всіма змінами, в результаті чого допускаються помилки і виникають податкові спори.
З метою попередження виникнення податкових спорів ми проконсультуємо з питань застосування податкового законодавства і надамо допомогу при підготовці до податкової перевірки і в ході її проведення.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
(044) 275 55 65, (067) 767 27 47

Читайте  також:

1. Адвокат по митним справам.

2. Договір не первинний документ.


 Тегі: адвокат по податкам, податковий адвокат, податкові спори, оскарження податкових рішень, адвокат по налогам, юрист по налогам, адвокат по налоговым спорам, налоговый адвокат

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика