офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(050) 105-43-44

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(099) 17-33-116

Київський офіс

(067) 767-27-47

(050) 105-43-44

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

Львівський офіс

(067) 767-27-47

(099) 17-33-116

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

Відбулась зустріч юристів на #Lawandcoffee, або як заварювати каву різними способами»

19 жовтня 2018 року  за ранковою кавою члени Ради Комітету ААУ з господарського права та процесу адвокати Ганна Лисенко, Олексій Колток та Олексій Герасимчук зібрали разом за одним столом юристів, адвокатів та спеціалістів в банківській сфері для обговорення юридичних питань у сфері захисту юридичних осіб.

Lawandcoffee, або як заварювати каву різними способами — це неформальний захід, який вперше проводить Комітет господарського права та процесу ААУ разом з Адвокатським об’єднанням «Адвокатська Сім’я Лисенко», Sayenko Kharenko та DLA Piper Ukraine.

На заході були присутні представники УкрСіббанку, Альфа Банку, Креді Агріколь Банку, Міжнародного інвестиційного банку, Банку Фінанси та кредит, Піреус Банк, Універсал Банк, Таскомбанк. 

Також гостями ранкової кави #Lawandcoffee були юристи та предстивники різних cфер бізнесу, включаючи нового члена Комітету ААУ господарського права та процесу юриста студії 1+1 Світлану Ноготкову.

В дружній та неформальній обстановці юристи сміливо ділились власним досвідом та розповідали цікаві історії з юридичного життя компаній.

Розпочалась ранкова юридична кава з цікавої інформації бариста ресторану Української кухні SHO, де проводився захід. Бариста розповів про види та способи приготування кави. Гості мали змогу покуштувати смачну каву та сніданок. Яркий та насичений запах кави надав всім гостям гарний настрій для початку спілкування.

Ганна Лисенко, яка є Заступником Голови Комітету ААУ з господарського праву та процесу, партнером АО «Адвокатська сім’я Лисенко», розповіла про головні майбутні зміни в процедурі банкрутства у зв’язку з прийняттям напередодні Кодексу України з процедур банкрутства № 8060.

Даним кодексом вже більше детально прописано порядок та строки процедури банкрутства: окремо юридичних та фізичних осіб.

Ганна розповіла, що новим Кодексом передбачено процедуру банкрутства фізичної особи за двох умови:

— або якщо розмір прострочених зобов’язань боржника перед кредиторами становить не менше 30 мінімальних розмірів заробітної плати,

— або якщо боржник припинив погашати кредити чи здійснювати інші планові платежі у розмірі більше як 50 відсотків місячних платежів по кожному з кредитних та інших зобов’язань упродовж двох місяців.

Відтепер всі оголошення (про виявлення кредиторів, про відкриття процедури санації або ліквідації тощо) розміщаються судом на офіційному веб-порталі Судової влади України.

Також з’явилась можливість кредиторам отримувати інформацію від розпорядника майна про вимоги інших кредиторів.

Дещо змінилась процедура продажу майна на аукціоні. Після створення веб-порталу Державного органу з питань банкрутства, продаж майна буде відбуватись лише на цьому порталі.

Будуть створені автоматизовані електронні майданчики для проведення аукціонів.

Гості активно обговорювали очікувані зміни, висловлювали свої думки та пропозиції щодо роботи за новим Кодексом з процедур банкрутства.

Олексій Колток, Голова Комітету ААУ з господарського права та процесу розповів про нюанси подання відзиву на позов та можливість використовувати як процесуальний інструмент в суді — ставити до 10 питань іншим учасникам справи.

Також, Олексій підняв питання, як реалізувати своє право на застосування судом заходів процесуального примусу, зокрема, тимчасове вилучення доказів для дослідження судом.

Юристи обговорили яким чином можливо виконати ухвалу про тимчасове вилучення доказів, розповіли про власний досвід неможливості виконати таку ухвалу суду через виконавчу службу, оскільки відсутність подальший механізм виконання.

Підняти Олексієм питання судового процесу викликали жваву дискусію всіх гостей заходу. Кожен розповів про свій досві роботи після вступу в дію нового господарського процесуального кодексу.

Олексій Герасимчук, член Ради Комітету ААУ з господарського права та процесу розповів як виконуються судові доручення про вручення документів в Україні від іноземних судів.

І організатори, і гості заходу отримали заряд позитиву та нові знайомства. 

В невимушеній обстановці юристи обмінялись досвідом, досягненнями, ідеями, ноу-хау з юридичних питань у сфері захисту юридичних осіб.

Дякуємо організаторам даного заходу – Олексію Колток (старший юрист Sayenko Kharenko), Ганні Лисенко (партнер, адвокат Адвокатське об’єднання «Адвокатська Сім’я Лисенко») та Олексію Герасимчуку (юрист DLA Piper Ukraine) за чудовий захід.

Слідкуйте за новинами та заходами Комітету ААУ з господарського права та процесу на сторінці в Фейсбук.

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика