tel

(044) 275-55-65
(067) 767-27-47

(04597) 484-38
(067) 423-77-54

social1 social2 social3social5social4

Митні спори. Митний адвокат

Наші адвокати спеціалізуються на вирішенні митних спорів, захисту інтересів громадян та юридичних осіб в суді, оскарження дій митних органів. Мають багатий досвід виграних справ у спорах з митницею.

нашi ПОСЛУГИ

для юридичних осiб

для фiзичних осiб

Адвокат по митниці

Адвокат по митним спорам. Досвід виграних справ в суді!

Порушення митних правил є адміністративним правопорушенням і визначається як протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений Митним кодексом та іншими актами порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред’явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів законодавством, і за які передбачена адміністративна відповідальність (ст. 458 Митного кодексу).

Відповідальність за порушення митних правил може бути у вигляді:
 попередження
 штрафу
 конфіскації товарів, транспортних засобів та грошей.

митний адвокатОдним з таких порушень є порушення порядку проходження митного контролю, а саме проходження «зеленого коридору» без декларування перевищеної норми переміщення через кордон, тобто коштів більше за 10 000 тис. Дол.
Таке порушення тягне накладення на особу штрафу у розмірі 1700 грн. з конфіскацією грошей.

Недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через кордон тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 % вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією товарів.

Відповідальність за таки порушення є не співмірною з діями порушника. Адже особа не завдала державі збитків, вона лише не задекларувала товар або кошти.
Митні органи в таких справам діють формально, виконуючи «державне замовлення» отримати в казну держави конфісковані кошти. При цьому, порушують права таких громадян на представлення їх інтересів адвокатом, присутність понятих при вилученні коштів та свідків при складанні протоколів.

Як показує судова практика таких спорів багато, і суди також формально ставляться до розгляду таких справ. Тому в суді необхідно звернути увагу на докази, які спростують Ваші порушення, доведуть неправомірні дії митних органів, встановлять виняткові обставини.

Тому якщо Ви бажаєте виграти справу в суді не намагайтесь вирішити її самотужки – своєчасно зверніться до кваліфікованого адвоката – спеціаліста в митних справах.

Наші адвокати спеціалізуються на вирішенні митних спорів, захисту інтересів громадян та юридичних осіб в суді, оскарження дій митних органів. Мають багатий досвід виграних справ у спорах з митницею.

Наше адвокатське об’єднання професійно допоможе вирішити Ваш спір з митними органами щодо:
 недекларування товарів, грошей понад нормою
 повернення конфіскованого товару, грошей
 повернення митних платежів
 оскарження постанов про адміністративну відповідальність

Наші адвокати нададуть Вам кваліфіковану усну або письмову консультацію з митних спорів. Детально проаналізують Вашу ситуацію, вивчать документи, оцінять дії митних органів при складанні протоколу, знайдуть оптимальний варіант вирішення справи на Вашу користь.
Зберуть та представлять докази в суді, спростують доводи митних органів, захистять Ваші права та інтереси в суді першої та апеляційної інстанції.


______________________

⇒Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Києві звертайтесь за телефонами:

(044) 275-55-65, (067) 767-27-47

або за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 23 а. Карта проїзду.

______________________

⇒Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородядка звертайтесь за телефонами:

(04597) 484-38, (067) 423-77-54

або за адресою: м. Київ, вул. Енергетиків, 8. Карта проїзду. 

____________________________

⇒Для отримання юридичної консультації у юриста у Львові звертайтесь за телефоном:

(099) 17-33-116

або за адресою: м. Львів, вул. Шолом — Алейхема, 16.


 

Тегі: митні спори, митні справи, порушення митних правил, митний кодекс, порядок переміщення товарів, митний кордон, порушення порядку проходження митного контролю, проходження «зеленого коридору», без декларування, не декларування товару, не декларування коштів, спеціаліст в митних справах, неправомірні дії митних органів, оскарження дій митних органів, недекларування грошей понад нормою, повернення конфіскованого товару, грошей, повернення митних платежів, оскарження постанов про адміністративну відповідальність, митний адвокат, митний юрист, адвокат по митним спорам, юрист по митним спорам, адвокат по таможне, юрист по таможне, адвокат по таможенным делам, юрист по таможенным делам


Також читайте на сайті:

  1. Про нашу компанію.

  2. Кваліфікація наших адвокатів та юристів.

  3. Відгуки наших партнерів та клієнтів.

  4. Повний перелік юридичних послуг.


     

php ile pdo kullanımı

Copyright © 2013 Lysenko