офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(050) 105-43-44

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(099) 17-33-116

Київський офіс

(067) 767-27-47

(050) 105-43-44

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

Львівський офіс

(067) 767-27-47

(099) 17-33-116

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

V Всеукраїнський форум з публічного права

1 липня 2016 року за ініціативи Асоціації адвокатів України у Києві відбувся V Всеукраїнський форум з публічного права, присвячений обговоренню економіко-правових аспектів організації та оподаткування підприємництва, а також судової реформи та реформи адвокатури.

Робота Форуму проходила у п’ять сесій:
перша секція присвячена актуальним питанням сучасної правової системи України,
друга – питанням податкового права,
третя – питанням медичного і фармацевтичного права,
четверта – питанням
захисту корпоративних прав, п’ята – питанням права інтелектуальної власності.

На сесіях заходу розглядалися важливі питання, серед яких, зокрема, основні напрямки розвитку сучасної правової системи України, судова реформа та роль Вищої ради правосуддя тощо.

Під час першої секції учасники заходу проаналізували, що очікує на адвокатську спільноту та суспільство у зв’язку із затвердженням Верховною Радою України змін до Конституції України в частині правосуддя. Зокрема, секретар Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад Олексій Маловацький розповів, якими новими функціями буде наділений такий орган як Вища рада правосуддя, що прийде на заміну Вищій раді юстиції.

Жваву дискусію серед учасників форуму викликало питання щодо реформування виконавчої служби, а саме – появи приватних виконавців. Багато хто переконаний, що новації виконавчого провадження по суті можуть узаконити колекторів. Проте заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр переконує, що це не так.

Ще однією темою для дискусії стало питання покращення умов ведення бізнесу в Україні. Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз переконаний, що в країні мають бути створені сприятливі умови як для вітчизняного, так і для іноземного бізнесу, щоб інвестори хотіли вкладати в українську економіку свої гроші. На його думку, для залучення інвестицій потрібно забезпечити захист іноземних інвестицій, запровадити спрощені процедури для реєстрації та ведення бізнесу, а також зробити зручною податкову систему.

Наприкінці форуму зі своєю доповіддю виступив президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, яка є генеральним партнером цьогорічного форуму. Костянтин Іванов підкреслив, що головним завданням торгово-промислових палат як у світі, так і в Україні є підтримка вітчизняного бізнесу та створення сприятливих умов для підприємництва.

Цікавою була Сесія медичного та фармацевтичного права. Доповідачами даної секції були: начальник бюро СМЕ МОЗ України Віталій Кондратенко, Володимир Бевзенко, професор, д ю н про адміністративну юстицію в медицині та фармацевтиці, Спиженко Олег, Олег Рачук, президент Асоціації адвокатів України.

Після закінчення форуму кожен учасник мав можливість отримати Сертифікат, який дає право на отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами.

Форум з публічного права

Доповідачі на V Всеукраїнському Форумі з публічного права

Комітет сімейного права

Члени Ради Комітету сімейного права та майнових спорів ААУ на 5 Всеукраїнському форумі з публічного права

Адвокат Лисенко Ганна

Партнер адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко» адвокат Ганна Лисенко

Форум з публічного права

Секція медичного та фармацевтичного права V Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права

Секція актуальні питання сучасної правової системи України

Секція актуальні питання сучасної правової системи України

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика