офіс київ
офіс буча
офіс львiв

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(050) 105-43-44

м. Буча, вул. Енергетиків

тел.:(099) 17-33-116 тел.:(050) 105-43-44

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

тел.:(067) 767-27-47 тел.:(099) 17-33-116

Київський офіс

(067) 767-27-47

(050) 105-43-44

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 45 Б

Львівський офіс

(067) 767-27-47

(099) 17-33-116

м. Львів, вул. Дорошенка, 14

Бучанський офіс

(04597) 48-4-38

(067) 423-77-54

м. Буча, вул. Енергетиків, 8 

 

Адвокат Ярослав Лисенко виступив доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ «Київська весна»

15 березня 2017 року відбувся VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу "Київська весна"

виступ адвоката ярослава лисенкоВчора, 15 березня 2017 року відбувся щорічний VI Всеукраїнський форум ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна», доповідачем на якому виступив керуючий партнер адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко» адвокат Ярослав Лисенко на тему «Непорушність» та «абсолютність» права власності: реалії українського «задзеркалля».

Своїм виступом по доволі вузькій темі – зазіхання держави на профспілкове майно, Ярослав на прикладі 181 судової справи розкрив болючі питання захисту права власності України.

 

То що ж таке право власності? На думку Ярослава та на думку адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко»,  право власності – це наше все. Важливіше для людини може бути лише свобода і здоров’я.

адвокат ярослав лисенкоУсі свої зусилля наше об’єднання спрямовує на захист права власності наших клієнтів і, здавалось би, ми бачили різні ситуації, однак, хочу довести до Вашої, колеги, уваги одну, наймасштабнішу за своїм розмахом проблему — ситуацію навколо профспілкового майна, яка, на мою думку, якнайкраще характеризує ту систему цінностей, в якій ми живемо.

Захищаючи профспілкове майно з 2009 року, Ярослав з власного досвіду розповів на що саме слід звернути увагу власникам майна при розгляді справ про право власності, ініційовані Фондом державного майна або прокуратурою. Навів недоліки позовів ФДМ та прокуратури при розгляді таких справ.

Показав як державною та судовою владою нівелюються такі догми права як визнання права власності, презумпція правомірності правочину, добросовісність набувача, строк позовної давності тощо.

адвокат ярослав лисенкоЯк зазначив Ярослав: «Конституція України декларує непорушність права власності і запевняє, що усі нормативно-правові акти відповідатимуть Основному закону. Цивільний кодекс встановлює презумпцію правомірності правочину, добросовісність набувача і строки позовної давності. Процесуальне законодавство закріплює обов’язок доказування та покладає на суддю забезпечення рівності сторін. Реалії ж українського життя показують, що все це не варте паперу на якому воно написано, якщо проти Вас Система».

Відео виступу можна подивитись на нашому каналі YOUTUBE

форум аауТакож, цікавими та актуальними були інші виступи доповідачів 3 Сесії Форуму «Захист права власності та інших речових прав. Корпоративні відносини», а саме: судді господарського суду міста Києва Оксани Блажівської на тему «Закон України «Про Вищий суд з питань інтелектуальної власності»: яким буде нове правосуддя у сфері інтелектуальної власності?», адвоката Артура Мартиненко на тему «Корпоративна реформа: що готує бізнесу і юристам проект Закону України «Про товариства з обмеженою відповідальністю», арбітражний керуючий Діана Козловська на тему ОСББ — революція: проблема та перспектива».

адвокат ярослав лисенко на форумеДякуємо модератору 3 Сесії VI Всеукраїнського форуму ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна» адвокату, керуючому партнеру адвокатського об’єднання «Артіус», голови Київського міського відділення ААУ Віталію Мацелюху.

Дякуємо аудиторії за цікаві питання та жваву дискусію.

форум аау 2017Дякуємо Асоціації Адвокатів України за організацію VI Всеукраїнського форуму ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна» та за можливість донести до широкого загалу практичні аспекти розгляду справ про захист права власності.

Copyright © 2013 Lysenko

Яндекс.Метрика