tel

(044) 275-55-65
(067) 767-27-47

(04597) 484-38
(067) 423-77-54

social1 social2 social3social5social4

Страхові спори. Страховий адвокат

Однією із спеціалізацій нашого адвокатського об'єднання є вирішення митних спорів будь-якої складності. Маємо практичний досвід та 100% виграні судові справи у спорах з митницею.

нашi ПОСЛУГИ

для юридичних осiб

для фiзичних осiб

Страхуванням останнім часом користується більшість людей. Разом зі збільшенням клієнтів, збільшилася і кількість страхових організацій, які здійснюють свої послуги незаконно і неякісно. Тим більш, багато з страхових компаній банкрутують та переходять в ліквідаційну процедуру. 

Щоб не допустити таких проблем при страхуванні і не виявитися в омані, слід уважно ознайомитися з договором страхування і знати свої права у цій сфері.
При порушеннях договору більшість громадян не можуть захистити свої інтереси самостійно, тому в такому випадку краще звернутися до адвоката по страховим випадкам.
Страхові випадки виникають при настанні події, після чого страховик зобов’язаний провести операцію з передачі страхової виплати застрахованій особі.

Адвокат з страхових випадків

Адвокат з страхових випадків надасть допомогу в отриманні страхового відшкодування при настанні страхового випадку, діючи в інтересах клієнтів в суворій відповідності з законом. Досвід Квака Вадима Васильовича допоможе вирішити страхові спори, як у досудовому, так і судовому порядку.

Адвокат зможе допомогти отримати страхову виплату у випадках:
 — стягнення грошових коштів з відновлення автомобіля зі страховика;
 — стягнення грошових коштів після ремонту з винного в ДТП у випадку, якщо суми страхової виплати недостатньо для відновлення транспортного засобу в повному обсязі;
 — стягнення вартості автомобіля при його повному знищенні;
 — стягнення грошових коштів зі страховика або особи, винної у ДТП для лікування постраждалих в ДТП.

Якщо ви опинилися в складній ситуації, яка виникла із страховою організацією, краще звернутися до досвідченого адвоката, який зробить все можливе для того, щоб ви змогли максимально швидко отримати страхове відшкодування.

_____________________

⇒Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Києві звертайтесь за телефонами:

(044) 275-55-65, (067) 767-27-47

або за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 23 а. Карта проїзду.

______________________

⇒Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородядка звертайтесь за телефонами:

(04597) 484-38, (067) 423-77-54

або за адресою: м. Київ, вул. Енергетиків, 8. Карта проїзду. 

____________________________

⇒Для отримання юридичної консультації у юриста у Львові звертайтесь за телефоном:

(099) 17-33-116

або за адресою: м. Львів, вул. Шолом — Алейхема, 16.


Тегі: страховий адвокат, страховий юрист, адвокат по страховке, адвокат страховые споры, юрист страховые споры, страховые споры, страховые споры киев, страховой юрист киев, страховой юрист отзывы, юрист страхование, страхові спори, адвокат з страхових випадків, страхові випадки, стягнення грошових коштів з відновлення автомобіля зі страховика, стягнення грошових коштів після ремонту з винного в ДТП у випадку, суми страхової виплати недостатньо для відновлення транспортного засобу, стягнення вартості автомобіля при його повному знищенні, стягнення грошових коштів зі страховика, стягнення з особи, винної у ДТП


Також читайте на сайті:

  1. Про нашу компанію.

  2. Кваліфікація наших адвокатів та юристів.

  3. Відгуки наших партнерів та клієнтів.

  4. Повний перелік юридичних послуг.

php ile pdo kullanımı

Copyright © 2013 Lysenko