tel

(044) 275-55-65
(067) 767-27-47

(04597) 484-38
(067) 423-77-54

social1 social2 social3social5social4

Адміністративні спори

Наші адвокат з адміністративних справ допоможуть в захисті Ваших інтересів на будь-якому етапі судового процесу і стадії справи в процесі адміністративного правопорушення.

нашi ПОСЛУГИ

для юридичних осiб

для фiзичних осiб

admin-advokat

Адвокат по адміністративним справам. Адміністративні спори.

Адміністративні спори — це спори, що виникають між державними органами з одного боку і юридичними або фізичними особами з іншої сторони і регулюються адміністративно правовими нормами.
Правосуддя по адміністративних справах здійснюється адміністративними судами. Юрисдикція адміністративних судів поширюється на всі публічно-правові спори, крім спорів, для яких законом встановлено інший порядок судового вирішення.
в рамках адміністративного судочинства можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії або бездіяльність суб’єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.
В суд можуть звертатися органи та особи, яким надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб. Суб’єкти владних повноважень мають право звернутися до адміністративного суду у випадках, передбачених Конституцією і законами України. Ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в адміністративному суді, до підсудності якого вона віднесена адміністративно процесуальним Кодексом.
Адміністративна відповідальність передбачена КУпАП у разі доведеності вини правопорушника, причому сам правопорушник не зобов’язаний це доводити. Дана категорія справ розглядається судом і органами виконавчої влади. 

Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту вручення або ж після отримання його копії. Якщо термін був пропущений, процедуру потрібно починати спочатку.

Найбільш поширені справи, пов’язані із притягненням до адміністративної відповідальності:
-порушення правил дорожнього руху;
— правопорушення у сфері господарської діяльності та міграційного законодавства;
— незаконна відмова в реалізації прав людини.
Адвокат з адміністративних справ захистить Ваші інтереси в адміністративних справах в суді.
Наші адвокати при вирішенні адміністртавних спорів допоможуть Вам:
— скласти та підготувати процесуальні документи;
— нададуть юридичну консультацію;
— допоможуть в зборі доказів у справі;
— супроводять адміністративну справу;
— представлять інтересів в суді;
— оскаржуть рішень.
Юридична допомога адвоката з адміністративних справ полягає у скасуванні постанови та зняття з клієнта звинувачень. Судова практика по даній категорії справ вельми невтішна, адже фізичні особи, яких звинувачують у правопорушеннях, намагаються самостійно вирішити проблему, хоча в цьому випадку краще довірити справу кваліфікованому адвокату. Крім того, посадові особи при складанні протоколів про адміністративні правопорушення допускають значні порушення. Такі протоколи потрібно скасовувати, бо вони незаконні.
Наші адвокат з адміністративних справ допоможуть в захисті Ваших інтересів на будь-якому етапі судового процесу і стадії справи в процесі адміністративного правопорушення.

______________________

⇒Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Києві звертайтесь за телефонами:

(044) 275-55-65, (067) 767-27-47

або за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 23 а. Карта проїзду.

______________________

⇒Для отримання юридичної консультації у адвоката в м. Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородядка звертайтесь за телефонами:

(04597) 484-38, (067) 423-77-54

або за адресою: м. Київ, вул. Енергетиків, 8. Карта проїзду. 

____________________________

⇒Для отримання юридичної консультації у юриста у Львові звертайтесь за телефоном:

(099) 17-33-116

або за адресою: м. Львів, вул. Шолом — Алейхема, 16.


 

php ile pdo kullanımı

Copyright © 2013 Lysenko