tel

(044) 275-55-65
(067) 767-27-47

(04597) 484-38
(067) 423-77-54

social1 social2 social3social5social4

Сімейні спори. Сімейний адвокат

Наші адвокати по сімейним справам делікатно та конфіденційно захистять Ваші сімейні та майнові права в суді. Вчасно та кваліфіковано нададуть юридичні послуги у сімейних питаннях.

нашi ПОСЛУГИ

для юридичних осiб

для фiзичних осiб

адвокат по семейным делам

Сімейний адвокат окрім високої юридичної кваліфікації, являється майже членом сім`ї кожної родини. Наявність саме Сімейного адвоката, дає змогу запобігти появі небажаних юридичних проблем, а при їх наявності, найшвидшого та ефективного вирішення.

Такий вид послуг допоможе вирішити навіть самі конфліктні та складні ситуації в кожній сім’ї, дуже часто з’являється можливість врегулювати питання до суду.
Адвокат по сімейних справах покликаний допомогти парам, які розлучаються пройти цей нелегкий процес, який несе з собою сильне емоційне переживання для обох сторін. Багато в чому це пов’язано з самим результатом невдалих відносин, але також багато в чому через юридичні питання, в тому числі поділу майна, а також питання про дітей.
Поділ спільного майна подружжя як і розлучення завжди пов’язаний з неприємними емоціями, спогадами, з якими доведеться зіткнутись як подружжю, так і адвокату і судді, який буде розглядати судову справи.
В таких випадках для подружжя найкращий варіант – емоції перенести на задній план, думати про інтереси своїх дітей і вирішити добровільно уклавши нотаріальну угоду про поділ спільного майна.
Однак, як показує практика, зазвичай при розлученні подружжя втрачають голову, їм не вдається досягнути згоди стосовно дітей та майна.
Тоді з’являється лише один спосіб вирішити їх проблеми – «потягатися» в суді.
При таких «змаганнях» першим правильним кроком є звернення до адвоката, адже справи про поділ майна не такі прості та швидкі, як здається на перший погляд. Знаючи нюанси судового процесу, можна як прискорити розгляд судової справи, так я затягнути її на багато років. Адже дуже часто сторони ухиляються від поділу, приховують майно, відчуджують його, затягують розгляд справи, залучають неправдивих свідків.

Адвокат по сімейних справах зможе схилити рішення суду на користь свого клієнта, що дасть можливість останньому самому вибирати умови розлучення які він забажає. Також не слід забувати, що професійний адвокат по сімейним питанням може не тільки істотно прискорити цю неприємну процедуру, але і допомогти уникнути різних моментів, які можуть перешкодити позитивному для клієнта результату.

Неповнолітні діти і хвилювання за їх подальшу долю нагнітають обстановку. Визначення місця проживання дітей, питання з аліментами і багато інших проблем повинні вирішуватися за допомогою адвоката, коли відбувається розірвання шлюбу в суді. Такі проблеми, як розірвання шлюбу, розподіл майна — не входять в коло питань, з якими людина, навіть будучи сильною особистістю, повинна справлятися сама. Допомога грамотного адвоката здатна полегшити цей процес і вирішити питання на користь клієнта.

Адвокат по сімейних спорах допоможе впоратися з вирішенням майнових та немайнових проблем.

Адвокатське об’єднання кваліфіковано допоможе вирішити Ваші проблеми у сфері сімейних відносин щодо:
• укладення, розірвання шлюбного контракту,
• розірвання шлюбу через суд,
• поділу майна подружжя через суд,
• стягнення аліментів, збільшення або зменшення розміру аліментів, стягнення додаткових витрат на дитину,
• отримання дозволу на виїзд дитини за кордон за відсутності дозволу батька,
• встановлення батьківства, позбавлення або поновлення батьківських прав,
• визначення місця проживання дитини.
При цьому, наші сімейні адвокати нададуть Вам кваліфіковану усну або письмову консультацію.
Детально проаналізують Вашу ситуацію, судову практику і знайдуть оптимальний для Вас варіант вирішення сімейної проблеми.
Зберуть докази, підготують позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги, заперечення, зустрічні позовні заяви, всі процесуальні документи до суду.
Представлять та захистять Ваші права та інтереси у сімейних спорах в судах всіх інстанцій.
Завдання сімейного адвоката полягає у тому, щоб вчасно надати послуги адвоката та забезпечити юридичну допомогу й безпеку свого довірителя й членів його родини. При цьому адвокат може не тільки представляти й захищати інтереси в той момент, коли виникла така необхідність, але й заздалегідь застерегти довірителів від негативних наслідків яких-небудь необдуманих дій.

Читайте статті:

  1. Оформлення спадщини: що варто знати про вступ у спадщину.
  2. Поділ майна подружжя: практичний досвід адвоката.
  3. Підсудність цивільних справ.

 

Тегі: адвокат по сімейним справам, адвокат сімейні спори, адвокат сімейне право, адвокат семейные споры, юрист семейные споры, семейные споры, семейный юрист, семейный адвокат, сімейний адвокат, сімейний юрист, адвокат по розлученню, адвокат по разводам, юрист по разводам, поділ майна подружжя, адвокат по сімейних справах, розірвання шлюбного контракту, розірвання шлюбу, поділ майна подружжя через суд, стягнення аліментів, зменшення розміру аліментів, стягнення додаткових витрат на дитину, отримання дозволу на виїзд дитини за кордон за відсутності дозволу батька, встановлення батьківства, позбавлення або поновлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини.


Також читайте на сайті:

  1. Про нашу компанію.
  2. Кваліфікація наших адвокатів та юристів.
  3. Відгуки наших партнерів та клієнтів.
  4. Повний перелік юридичних послуг.
php ile pdo kullanımı

Copyright © 2013 Lysenko